Jak zacząć

Image 01

Jeżeli spędzasz dużo czasu przed komputerem to możesz w międzyczasie zarabiać pieniądze w postaci kryptowaluty. A nastepnie wymienić ją na pieniądze obiegowe. Wszystko dzieje się w tle i po jakimś czasie stwierdzisz, że zupełnie Tobie to nie przeszkadza a nawet cieszy kiedy wpadnie dodatkowa kaska. Do przechowywania naszych kryptowalut potrzebne nam będzie założenie tzw. Portfela. W niektórych przypadkach, Portfele powiązane są ściśle z Kranikiem. Dlatego też aby rozpocząć należy załóżyć konta w podanych obok Portfelach. Więc do dzieła! Kiedy już założylimśmy w/w konta to należy wygenerować Adresy na które będę przelewane pozyskane Coiny.

Wykaz Portfeli

Pozyskuj Bitcoina za pomocą swojej przeglądarki

Co to jest kryptowaluta ?

Image 02

Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się na poszczególnych kranikach. W tym celu należy kliknąć u góry po prawej stronie na pasek nawigacji Kraników w przcisk Poprzednia albo Następna. Wniektórych przypadkach trzeba podać oprócz nazwy Użytkownika i adresu E-mail, Adres odpowiadający kryptowalucie danego kranika. Rejestracja trwa zwykle parę minut i do niczego nie zoobowiązuje.

Dodatkowe korzyści

Korzystanie z kraników to nie tylko pozyskiwanie kryptowaluty. To również nauka języka angielskiego i przedsiębiorczości. Wszelkie informacje podane na stronie Bitrotator.pl mają na celu przybliżenie Świata Kryptowalut i obycie się ze zmianami jakie nadchodzą. Korzystanie z Bitrotatora jest decyzją osobistą.